תיאום מס לעובד שיש לו הכנסה מפנסיה

קדם Forums חשבונאות ומיסים תיאום מס לעובד שיש לו הכנסה מפנסיה

• תיאום מס לעובד שיש לו הכנסה מפנסיה

פורסם ע"י שרה בודנר  חשבונאות ויעוץ מס on 07/06/2022 ב1:19 pm

האם עובד שיש לו הכנסה מפנסיה חיב לשים את הפנסיה כמקום עבודה שני או שזה יכול להיות גם כעיקרי בהתאם להחלטה שרירותית שלו ומה שמתאים לו ושווה לו?

כמו”כ האם מישהי מכירה תוכנה או אתר שניתן לנסות לבצע תיאום מס ולנסות לשחק בנתונים או שניתן לעשות את זה רק בזמן אמת במהלך בקשת התיאום באתר של מס הכנסה,

תודה שרה sarab30377@gmail.com

שרה בודנר הגיבה לפני 2 שנים, 4 חודשים 3 חברות · 12 תגובות
  • 12 תגובות
  • חיה מריאנובסקי

חשבונאות ויעוץ מס
    מובילה
    07/06/2022 ב1:33 pm
    מנהלת קהילה בקדם

יש מחשבון

אבל למה לשחק מבחינת הסכומים ? הרי זו משכורת לא ?

המשני או העיקרי לא משנה לענין תשלום מס בסופו של דבר חישוב מס מתבצע על הכנסה שנתית של הנישום לאותה שנת מס.

• שרה בודנר

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    07/06/2022 ב2:46 pm

זו אכן משכורת אבל המשכורת טרם סוכמה במדיוק, זה תלוי … כי העובד מעדיף לסכם על משכורת נטו ובמקרה זה שהוא מודיע שיש לו הכנסה נוספת מפנסיה , המעביד לא יסכים בכל מחיר…כגון אם העלויות יהיו 50 אחוז מס הוא לא יסכים לנטו וכו , בקיצור זה שלב של בדיקות אם ומה מתאים לכל אחד… תודה רבה לך בכל אופן

• חיה מריאנובסקי

חשבונאות ויעוץ מס
    מובילה
    07/06/2022 ב2:57 pm
    מנהלת קהילה בקדם

הבנתי

בהצלחה

• שרה בודנר

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    12/06/2022 ב1:32 pm

חיה שלום, ניסיתי להכנס ללינק של המחשבון שצרפת לי ולא הצלחתי כתוב שיש תקלה, חשבתי שיסתדר יום יומיים אבל זה נראה משהו קבוע , כבר מאז כל פעם אני מנסה ותקלה.. האם ידוע לך מה זה יכול להיות?

תודה

• שרה בודנר

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    12/06/2022 ב2:04 pm

OK אז את זה אני מכירה אבל זה לא עוזר לי כי אני צריכה מחשבון לשנת 2022 לבדוק כמה מס יוצא לו בתיאום מס לשנה נוכחית, לא כמה החזר מס יהיה לו על שנים קודמות

אני פשוט מכירה את התהליך של תאום מס שהוא די מסורבל לפתוח לקוח חדש … ולכן אני מנסה לחסוך ולעשות דמוי אילו , כי לא בטוח שהעובד יתקבל לעבוד אם יהיה יקר מידי, ולכן חבל לי לפתוח לו תיאום מס סתם…

מה גם שאם היתה לי תוכנת שכר לשחק עם הנתונים גם היה טוב אבל גם זה אין לי, השכר של החברה מנוהל אצל רו”ח של החברה

אם יש לך בכל זאת מה להציע אשמח, תודה

• חיה מריאנובסקי

חשבונאות ויעוץ מס
      מובילה
      13/06/2022 ב10:12 am
      מנהלת קהילה בקדם

את מייצגת ? כי יש גם בשעמ סימולטור

• עדן ישראל

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    12/06/2022 ב4:21 pm

היי שרה,

יש סימולטור שכר של חילן והוא ממש נוח

מצ”ב הקישור

https://www.hilan.co.il/%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96-%D7%99%D7%93%D7%A2/%D7%90%D7%A9%D7%A4%D7%99-%D7%97%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%91/%D7%90%D7%A9%D7%A3-%D7%A0%D7%98%D7%95/

• שרה בודנר

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    13/06/2022 ב10:01 am

כן מכירה גם בזה ניסיתי לשחק אבל לא כ”כ הסתדרתי שם עם 2 מקומות עבודה

בגדול איכשהו הבנתי את הכיוון של המס שיוצא במקום השני אבל חשבתי שיש אפשרות איפה שהוא לסימולטור של תאום מס לשנה עתידית -באתר של מס הכנסה, תודה לך בכל אופן

• שרה בודנר

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    14/06/2022 ב10:39 am

אני לא מיצגת אבל יש לי סיסמאות להגשת מעמ ומס הכנסה תשלחי לי את הלינק נראה אם אני יצליח להכנס לסימלטור של שעם

תודה

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן