שזירת עציץ פרחים בסיסית – תוכלי לייעץ לי דקה?

קדם Forums עיצוב והפקת אירועים ושמחות שזירת עציץ פרחים בסיסית – תוכלי לייעץ לי דקה?

• שזירת עציץ פרחים בסיסית – תוכלי לייעץ לי דקה?

פורסם ע"י שרה אנגלרד  אומנות הבמה והפקות תוכן on 30/05/2024 ב8:56 am

האם אפשרי לעשות זאת ללא בעלת מקצוע לבד עם נשים בעלות מוגבלויות …

1.אלו חומרים אני זקוקה

2.אלו פרחים מומלץ ,כמות

3.כמה כללים בסיסים שלא נפספס

אם תוכלי לענות לי זה חסד גדול למענם

תודה

שרה אנגלרד הגיבה לפני 4 חודשים, 2 שבועות 2 חברות · 2 תגובות
  • 2 תגובות
  • מירי גרינשטיין

אומנות ועיצוב
    חברה
    30/05/2024 ב12:54 pm

בהנחה שאת מדברת על פרחים חיים,
    אני יכולה לתת לך רעיון לעיצוב שניתן להכין גם ללא הדרכה מקצועית
    אני מתכוונת להוציא בעוד כחודש הדרכה מצולמת על זה, בינתיים ארשום בלי תמונות מקווה שתביני
    קחי כלי לא גדול מידי (גודל של קופסת שימורים סטנדרטית או קצת יותר גדול)
    ספוג רטוב – לתקוע בפנים, שיהיה דחוס ולא יזוז
    להניח פרח אחד גדול במרכז
    מסביב 4 או 6 פרחים באותו צבע בגודל בינוני
    עכשיו לשלב העלים הגדולים – במסגרת למטה, קרוב לשולי הכלי. ניתן לקפל עלים ארוכים (צורת טיפה) להדק ולתקוע
    עכשיו יש לך מסגרת של ירק, מעל קומה של פרחים בינוניים ובמרכז פרח גדול, עד כאן לכולן יצא בערך אותו דבר,
    ועוברים לשלב היצירתי יותר- סתימת חורים על פרחים קטנים ובינוניים וירק- עלים לא גדולים
    אפשר לפזר על השולחן תמונות להדגיש שזה רק לתת כיוון והשראה אבל כמובן כל אחת יכולה להחליט בעצמה על רעיון אחר
    דגשים חשובים:

1. מוזיקה ברקע תורמת לאוירה וההנאה
    2. הרטבת הספוג: ממלאים דלי במים, מנחים את הספוג לצוף למעלה ולאט לאט הוא שוקע ונספג במים. אם תדחפי את הספוג למים, הוא יראה רטוב אבל בפנים ישאר יבש ולא ישקה את העציץ טוב. אפשר להכין ספוגים רטובים לפני שהבנות מגיעות כדי לחסוך זמן וסחבת מיותרת.
    3. הכלי: ניתן לקנות באיקאה, הילולא, הום פלייס או חנויות סטוקים, או להכין לבד מקופסת שימורים שהבנות מקשטות, אפשר גם יום לפני. תועלת: חסכון בכסף, והפעלה נוספת.
    4. כשתוקעים את הפרחים לחשוב רגע לפני כי אם מוציאים ומנסים להכניס שוב על ספוג מחורר הפרחים “ירקדו” והעיצוב לא יחזיק מעמד
    5. כשקוראים את זה נראה שזה משהו ל5 דקות אבל מנסיון לוקח לפחות שעה, גם לא לבעלות מוגבלות

כדאי לנסות להכין אחד לפני ההפעלה ואז תקבלי תחושה לגבי רמת הקושי וזמן שזה ייקח, אם נראה לך שזה קצר מידי תעשי את זה בכלי מעט יותר גדול

בהצלחה רבה ובהנאה! חג שבועות שמח ופורח!

אם יש לך שאלות נוספות כתבי לי הודעה בפרופיל שלי בקדם

• שרה אנגלרד

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    30/05/2024 ב2:11 pm

מירי תודה ענקית תבורכי

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן