לצורך פרויקט הזדמנות למערכת אוטומציה עסקית/צאטבוט ברמה גבוהה במחיר סטאז’

קדם Forums עצמאיות ראשי שיווק ופרסום לצורך פרויקט הזדמנות למערכת אוטומציה עסקית/צאטבוט ברמה גבוהה במחיר סטאז’

• לצורך פרויקט הזדמנות למערכת אוטומציה עסקית/צאטבוט ברמה גבוהה במחיר סטאז’

פורסם ע"י רבקה אנקוה  חברה on 08/06/2023 ב2:05 pm

היי אני רבקה מסיימת לימודי אוטומציה עסקית בפרוג,

לצורך פרויקט גמר אני מחפשת בעל/ת עסק שמחפשים לשדרג את העסק שלהם ולייעל אותו למקסימום במחיר סטאז’ הזדמנות שלא תחזור!!,

הסבר קצר על אוטומציה…..

אוטומציה עסקית היא כמו קסם, היא לוקחת חלק נכבד מההתעסקות החוזרנית, המשעממת חסרת המעוף והמועדת לטעויות אנוש, ומאפשרת לנו בני האדם להתמקד בפעילות המצריכה חשיבה עילית אנושית – כמו לדוגמא פיתוח מוצרים, פיתוח עסקי, שיווק ומכירה. ברגע שהיא תופסת פיקוד על פעולות אלה, כל האווירה בעסק משתנה, העובדים פחות מתוסכלים(כי מי רוצה לעשות עבודה כזו בכלל?😉) והיעילות משפרת את השורה התחתונה, במובן כולל בסוף מעבר להורדת העול העסקי המעצבן… האוטמציה חוסכת לנו כעסק במשאבי אנוש, שעות עבודה, לחץ, ומייעלת את העסק במקסימום הן מבחינת כלכלית והן מבחינת יכולות ההתפתחות שלו.

אם מעניין אותך יותר, מלאי שאלון זה ואצור איתך קשר בהקדם.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeP3azHLabBuAcMtxt0IG3Eq7Y_JONEBh5wEMxtDBMuU6JeEA/viewform

רבקה אנקוה הגיבה לפני 1 שנה, 4 חודשים 2 חברות · 2 תגובות
  • 2 תגובות
  • קדם תמיכה

כללי
    מנהלת
    11/06/2023 ב10:23 am

@090a75159a21520a1c12f1bfc58c9842

בוקר טוב רבקה, אנחנו מבקשות לכתוב בהודעה עצמה את המחיר לפרויקט

תודה:)

• רבקה אנקוה

חברה
    חברה
    11/06/2023 ב10:40 am

היי,

המחיר לא שווה לכל לקוח זה תלוי בסדר גודל של המערכת שהלקוח צריך ולכן אני לא יכולה לכתוב מחיר.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן