לכל אחת יש תיבת אוצר

קדם Forums גרפיקה לכל אחת יש תיבת אוצר

• לכל אחת יש תיבת אוצר

פורסם ע"י פערי אויש אויש מנהלת קהילה בקדם מיתוג שיווק ופרסום on 22/03/2022 ב1:01 am

שלום לכם

לכל אחת יש תיבת אוצר

מלאה באוצרות- טיפים, עצות ורעיונות

אני מזמינה אתכם

להעלות את הטיפ שלכם מחוכמת החיים והנסיון

שהם אוצרות יקרים

וכעת לאחר שתתנו אותם כאן

האוצר יעלה את ערכו,

כי כשנותנים אותו לשני הוא מכפיל את שוויו

ואני שמחה לתת את הטיפ שלי –

בשיווק, תבואי בגישה של נתינה

שיווק הוא סה״כ כלי להעביר את השליחות שלך

כלי לתת לאחרים להנות ממה שיש לך

אז תביאו אותו בגישה הזאת, של נתינה אמיתית

לא נתינה שבאה לקחת

אז מה האוצר שלך?

אולי הוא מתחת לגשר?

ניתן לעלות כל טיפ גם טכני וכד׳

אושרית טולידאנו הגיבה לפני 2 שנים, 6 חודשים 7 חברות · 7 תגובות
  • 7 תגובות
  • תמר סטפנסקי

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    22/03/2022 ב2:00 am

אין סוף לחומרים החינמיים שמסתובבים ברשת (כמובן עם חסימה מעולה) ואיזהו חכם הלומד מכל אדם,

לא רוצה להשקיע כסף כל חודשיים על עצירות ריענון לעסק, ישנם הרבה חומרי הדרכה, השראה ולמידה שמביאים משב טרי וחדש ונוסכים כח ומרץ להמשך עבודה יעילה ומלאת אנרגיות.

לזכור לאסוף עצירות קטנות בדרך ולתת להם לדחוף אותנו קדימה.

• נעמי בוקרה

גרפיקה
    חברה
    22/03/2022 ב2:28 am

לדבר עם לקוחה טלפונית.

זה אולי נשמע בהתחלה מלחיץ ולא קשור

אבל השיחה הזו מקצרת דרך ותהליכים, במילים קצרות מסבירים יותר טוב ממגילות מפורטות במייל

את שומעת גם מה שמאחורי המילים המצוחצחות והשיווקיות ויכולה בלחיצת כפתור קטנה לעשות לה משהו של מעבר שלא חשבה עליו לבד ויכול ממש לשדרג ולהקפיץ לה.

עוד פלוס מהותי שהוא גם ערך- שמירת קשר חברי עם לקוחות (כמובן נשים בלבד), זה קרה בטבעיות, אבל אין כמו זה כדי לגרום לה להיות ה”פה” בשיטת ה”מפה לאוזן” מה גם שהרבה יותר נחמד לעבוד עם חברות:))) חברות הופכות להיות בצד שלך למרות שהם כביכול בצד השני, חברות מחליקות, חברות מפרגנות הרבה יותר, ועם חברות כיף לדבר בטלפון יותר מבמייל.

• פערי אויש אויש

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    22/03/2022 ב12:05 pm
    מנהלת קהילה בקדם

איזה תובנות חשובות

תודה

בטוחה שיש לכם עוד, תעלו,

• שרה פיליפס

גרפיקה
    חברה
    22/03/2022 ב12:16 pm

מוסיפה על מה שכתבה נעמי בוקרה –

אין על שיחות טלפוניות. בטלפון אחד הספקתי לפעמים מה שלא הספקתי ביומיים של פינגפונג של מיילים.

ועוד יותר מכך – יעילה פגישה פיזית.

כן, גם בעידן של היום.

היתה לי לקוחה שכמה שהסבירה לי בטלפון עוד ועוד, עד שלא ישבנו יחד מול המחשב לא הבנתי מה היא רוצה.

• חיה

צילום ומולטימדיה
    חברה
    22/03/2022 ב10:30 pm

מידי תקופה לעשות משהו בתחום שאני טובה ועוסקת בו לפרנסתי (גרפיקה/ציור/צילום//וכ”ו)

אבל נטו לנשמה ולהנאה של האומנות ולא בשביל הכסף…

מדהים כמה שזה מרענן ונותן כוח

• מיכל פ

גרפיקה
    חברה
    23/03/2022 ב12:38 am

משהו קטן-

מכירה את זה שלפעמים את תקועה באיזה נסיון לעצב משהו ולא עובד… פשוט לא! כל מה שאת מנסה – מפוצלח כזה?

אז זהו גם לי זה קורה.

טיפ ראשון, תפתחי דף חדש, ראש נקי, מהתחלה ובלי העתקות.

דבר שני, לפעמים קורה שבטעות מעתיקים, מוחקים, מותחים, מורחים, מקטינים, מגדילים וכו’ ופתאום יוצאת תוצאה שלא חשבנו עליה לפני כן והיא מעניינת ונתונה לשקלול מחדש. (הרבה פעמים אנחנו עושות קונטרול זד מהר באוטומט, אבל רגע, תחשבי, אולי במחשבה שניה זה יכול להיות מעניין ולא שגרתי…?)

ואז כשיוצאים מהריבוע שהיינו תקועים בו עד עכשיו קל יותר להגיע למקומות רחוקים.

• אושרית טולידאנו

גרפיקה
    חברה
    23/03/2022 ב1:20 am

טיפ שפעם חברה טובה וחכמה שעזר לי הרבה:

ביקשו ממך לעשות משהו שאת עדיין לא יודעת (ואת מעונינת לדעת) הרבה פעמים זה שליח של ה’ – אל תגידי לא, תגידי כן בטח, ותחפשי חברות / חומר מקצועי בנושא, לקפוץ למים גם אם לא בטוחים, (וגם אם לא משלמים מספיק להשקעה)

הרבה פעמים מגיעים למקומות טובים מזה.

(בטח שלא במקום שאין איך לדעת גם בתשלום, או שהלקוח צריך דחוף עבודה – שאז זה לא ביטחון זה טיפשות)

וגם משהו חשוב – לקוחות זוללי אנרגיה (כל אחת מכירה כאלו שפעם עבדה איתם, כאלו שאח”כ אומרים שאני לא עושה שוב את הטעות הזאת:) – גם אם הם משלמים טוב, פשוט להתחמק אלגנטית,

(אפשר להתנער – לעשות מחיר גבוה – שגם אם יסכים זה יהיה לך שווה האנרגיה המבוזבזת בתשלום שתקבלי)

לעבוד עם אנשים שעושה לך טוב לעבוד איתם, לעבוד ולעשות דברים שאת אוהבת. (הרבה פעמים אני עושה דוגמא נוספת / עיצוב אחר, לא לפי התיאור העיצובי של הלקוח, אבל משהו שאהבתי – וזה מה שבסוף כולם מתחברים אליו. מנסיון).

ולזכור ולדעת שהכל מ-ה’, והכל לטובה, לעבוד באמונה וביושר לעשות מה שאת הכי טוב מבחינתך, ולהיות רגועים לא משנה מה שקורה עם הלקוח / העבודה.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן