האם זה חשוב להגיע לחדר כושר וכמה ימים כדאי?

קדם Forums אורח חיים בריא האם זה חשוב להגיע לחדר כושר וכמה ימים כדאי?

• ליזי כהן

צילום ומולטימדיה
    חברה
    27/08/2024 ב10:07 am

חחח לא כזה מהר מגיעים למראה שרירי-זו עבודה מאומצת במיוחד שאנשים חולמים עליה ומשקיעים למענה….

2-3 פעמים בשבוע חשוב לבריאות ולגמישות

ועל הדרך מקבלים חיטוב וירידה במשקל

קוביות-רחוק משם😂

• שירה

הייטק
    חברה
    27/08/2024 ב3:37 pm

לא מכירה את התחום מבחינה מקצועית, אבל למיטב ידיעתי אלה שבאמת רוצים תוצאות של מראה שרירי:

1. עושים ספורט גברי ומאסיבי – משקולות מאוד כבדות, הרמות מתח למשל (מתארת לעצמי שלא זה הכיוון שלך)

2. צורכים אבקות חלבון, וארוחות עם הרבה מאוד פחמימות

וכמובן הכושר והתזונה לאנשים כאלה צריכים להיות ממש חלק מהיומיום, ולא פעמיים-שלוש-ארבע בשבוע..

(לנשים בכלל ייתכן שיהיו קוביות? נראלי שיש לנו מבנה קצת אחר שם באזור הבטן מגברים)

בכל אופן אני לא הייתי חוששת מזה 🙂

(אולי יותר בכיוון ההפוך חחח)

• נ ש

הייטק
      חברה
      28/08/2024 ב11:52 am

יש קוביות בבטן לנשים…

זה באמת תלוי במבנה הגוף זה עניין של אחוז שומן מאוד נמוך בבטן עם בטן חזקה כמובן.

בד״כ לא לזה קוראים מראה שרירי יותר מתכוונים לידיים, כתפיים וכו׳ שזה פחות נשי

וזה באמת עניין של איך את מתאמנת, אם תרימי משקלים מאוד כבדים זה עלול לקרות (ידיים שריריות) אבל גם זה יקח הרבה זמן…

בשביל קוביות בבטן זה יותר להתאמן תרגילי בטן (כמה מפתיע;) שהם סתם ככה מאוד חשובים בעיקר לנשים

• 🌸 אור לוי ツ 🌸

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    28/08/2024 ב12:14 pm

שום מראה שרירי אל תדאגי

הייתי במכון כושר.. זה כיף תשקיעי וגם תשתדלי לאכול בריא וכו ויהיה מושלם בעזרת השםםם תהנייי

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן