תחילת עבודה עם אנדרואיד סטודיו ונטפרי

קדם Forums הייטק Mobile Development תחילת עבודה עם אנדרואיד סטודיו ונטפרי

• תחילת עבודה עם אנדרואיד סטודיו ונטפרי

פורסם ע"י רחל  הייטק on 17/09/2024 ב12:56 am

התקנתי את אנדרואיד סטודיו, כולל תעודת האבטחה של נטפרי ועדיין יש לי בעיות בהרצה באימולטור

יכול להיות שזה עדיין בעיה של נטפרי…

אשמח ממש אם יש מישהי עם נסיון בעניין (גם עם האימולטור וגם עם נטפרי) ותוכל לעזור לי בהקדם

קצת דחוף לי

תודה רבה!

bmiriam הגיבה לפני 1 חודש 4 חברות · 3 תגובות
  • 3 תגובות
  • תמר פ.

הייטק
    חברה
    17/09/2024 ב8:05 am

יש לך בעיות שאת מזהה בוודאות שקשורות לנטפרי? אני התעסקתי עם זה, ג”כ עם נטפרי, וראיתי שקודם כל צריך לוודא שהחומרה מתאימה לאימולטור, ככל שזכור לי לפחות 16RAM. יכול להיות שהיו בעיות נוספות, אני לא זוכרת, אבל תנסי לבדוק קודם כל את דרישות החומרה עבור האימולטור שהתקנת.

• batya

הייטק
    חברה
    17/09/2024 ב9:37 am

אני עובדת עם אנדרואיד סטודיו ואמולטור
    יש לנטפרי את המדריך להתקנת תעודה באמולטור, עבדת לפיו?
    את פתרון א’ לא ניסיתי, לא זוכרת כבר למה, או שהוא עדכני ולא ראיתי אותו או שהוא לא עבד לי
    אני עובדת לפי פתרון ב’, אבל יש לו חיסרון די גדול שאפשר להריץ עד גירסה של sdk version=28
    צריך לשים לב שמריצים אמולטור עם תמונות של Google APIs ולא של Google Play
    וכן שכל הניתובים שרשומים במדריך הם תקינים, אם לא, צריך לשים את הניתוב המתאים למה שאצלך במחשב
    פיתרון ג’ מתאים אם את מפתחת אפליקציה באנדרואיד ואת לא צריכה שירותי גוגל כמו גוגל מפות וכד’.
    שבעצם כל התקשורת עם השרת מועברת דרך האפליקציה שלך ולא קשורה לשום דבר שיש במכשיר עצמו

ליתר ביטחון זה המדריך
    https://netfree.link/wiki/%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%AA_%D7%AA%D7%A2%D7%95%D7%93%D7%94_%D7%91-Android_SDK_Emulator#cite_note-1

• bmiriam

הייטק
    חברה
    17/09/2024 ב11:39 pm

עבדתי על זה הרבה,

נתקלתי נראה לי בכל הבעיות שהיו אי פעם…

תפרטי יותר על הבעיה שלך,

או שתצרי איתי קשר (0583247269) ואני אנסה לעזור לך עם שליטה מרחוק.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן