קרן השתלמות

קדם Forums נדלן קרן השתלמות

• פורסם ע"י dvora zingerevitz  חברה on 26/12/2022 ב9:15 pm

ערב טוב,

אשמח לקבל חוות דעת ממבינות האם יש מקום מומלץ לשים קרן השתלמות?

אני מתכוונת אחרי השנה האחרונה שהתשואות לא היו משהו…

וכן, באופן כללי איך אפשר לדעת לבדוק איפה שווה לשים קרנות, פנסיה, חסכונות וכו?

תודה מראש.

רבקה רום הגיבה לפני 1 שנה, 2 חודשים 6 חברות · 6 תגובות
  • 6 תגובות
  • נחמה וובר

כללי
    חברה
    27/12/2022 ב9:09 am

הי

זה תלוי בהרבה גורמים

לכל אחת מומלץ משהו אחר

לבדיקת תיק ביטוח את יכולה ליצור איתי קשר

nweberbit@gmail.com

• שרה בודנר

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    27/12/2022 ב10:16 am

האם שווה לעשות קרן השתלמות זה תלוי את מי את שואלת… ותלוי אם בתור שכיר או עצמאי

בתור שכיר זה תמיד יותר משתלם כי את מקבלת תוספת מהמעסיק של 7.5 אחוזי הפרשה ומוציאה מעצמך רק 2.5% , זה אמנם מאד כואב לראות את ההפסדים האלו שאוכלים את הקרן אבל שורה תחתונה אם יש לך כבר קרן השתלמות פעילה כרגע ובתור שכירה לא הייתי אומרת לבטל כי גם אם את מפסידה כמה אחוזים עדין את מרויחה הרבה מאד בחלק שאת מקבלת כתוספת מהמעסיק , כמובן בתקוה שלא יהיו הפסדים גרועים יותר, ולגבי עצמאי זה שאלה יותר מסובכת אם להמשיך להפריש כשאת רואה רק הפסדים…

וסתם כך לענין התשואות מנסיון שלי קרוב ל-30 שנה זה משהו שאף אחד לא יכול לצפות רק בורא עולם… כמה שיגידו לך כל אנשי המקצוע שכן זה היה צפוי שתהיה ירידה ותמיד אחרי ירידה יש עליה … וחבל להוציא עכשיו את הכסף גם אם הוא נזיל וכדו

אני ממליצה לא לתלות תקוות בהבטחות על התשואות בכל חברה שלא תהיה… כמובן רק ואך ורק בבורא עולם באמונה שהכל מאיתו יתברך ומה שהוא רוצה שיהיה לנו זה מה שיהיה וא”א להסתמך על אף אחד… אנו עושים השתדלות כי החוק מחייב לפתוח פנסיה ואי אפשר לחמוק מזה אבל אני לא תולה בזה הרבה תקוות .. בע”ה עד אז יבא המשיח אבל אם חלילה לא נזכה …א”א לדעת מה ישאר לנו מזה שקיזזנו כל חודש מהמשכורת כמה אחוזים טובים לפנסיה או לק. השתלמות… בתקוה שיהיה רק רווח לכולם והצלחה בכל

• dvora zingerevitz

חברה
    חברה
    16/01/2023 ב2:20 pm

מישהי יודעת להסביר לי איזה ביטוח מבין השלושה שווה ביותר בלינק הזה?

https://www.supermarker.themarker.com/Gemel/CompareKupotGemelDetails.aspx?ID=13342,13502,13245&Product=Hishtalmut

תודה.

• לאה וקיים יועצת משכנתאות

נדל"ן והשקעות
    חברה
    17/01/2023 ב12:09 pm

אם כבר, הייתי שכירה והופרש לי קרן השתלמות בעוד 3 חוד’ אני יוכל לשחרר אותה( לא סכום גבוה בכלל) יש טעם להשאיר את הקרן אם אני לא מתכוונת להמשיך כרגע להפקיד?

• רחל שוורץ

נדל"ן והשקעות
      חברה
      17/01/2023 ב1:00 pm

יש טעם להשאיר את זה כקופת חיסכון לעת צרה, זה השקעה שלא תצטרכי לשלם עליה מס כשכן תצטרכי להוציא

אם הסכום ממש קטן שקשה לו להרוויח עכשיו ולא ישפיע לך בעתיד כשתצטרכי כסף אז יכול להיות שעדיף כבר להוציא.

• רבקה רום

חברה
    חברה
    30/07/2023 ב8:42 pm

רק עכשיו אני רואה את השרשור הזה וחבל

בהחלט יש מסלולים שמביאים תשואה יפה מאד!

כמובן הכל בע”ה אבל אפשר לעשות השתדלות שכן יהיו סכומים יפים מאד (מאד!) בפנסיה ובקרן השתלמות

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן