שאלה ליועצות משכנתא

קדם Forums נדלן שאלה ליועצות משכנתא

• שאלה ליועצות משכנתא

פורסם ע"י חני י  כללי on 19/02/2022 ב9:59 pm

שלום,

רציתי לשאול איזו אפשרות עדיפה במקרה של מכירת דירה שנותרה עליה משכנתא של כ-200,000 ש”ח (בתנאים מעולים), וקנית דירה שתצריך עוד משכנתא דיי גדולה, שמן הסתם הריביות עליה יהיו גבוהות יותר.

1. גרירת המשכנתא לנכס החדש (כלומר התנאים נשארים אותו הדבר עבור המשכנתא הישנה, אם הבנתי נכון את הנציגה של הבנק), ולקיחת תוספת ענקית של משכנתא.

2. סילוק המשכנתא, ולקיחת משכנתא חדשה על כל הסכום החסר.

כמה זמן בערך אמור לקחת כל אחת מהאופציות (אם אין בעיות מיוחדות) ואיזו מהן עדיפה?

רייזי vip משכנתאות הגיבה לפני 2 שנים, 7 חודשים 5 חברות · 8 תגובות
  • 8 תגובות
  • רבקה פרלמוטר

נדל"ן והשקעות
    חברה
    20/02/2022 ב5:10 am

הכי רווחי.כך אנו עושים ללקוחות שלנו.זה הקפאת המשנתא שלך.לקיחת משכנתא כאשר יש מרכיב מסלול המיועד לסילוק לאחר קבלת המשכנתא.ואז גוררים את ההקפאה לדירה.כמובן שגם בזה יש הרבה משחק איך להוזיל עוד את הריביות.נשמח לייעץ בשמחה .פרלמוטר משכנתאות רע 86 קומה 9 מגדל לב העיר 0527665183

• מרים פרקל- יועצת משכנתאות

נדל"ן והשקעות
    חברה
    20/02/2022 ב5:50 am

שלום חני!

כל מקרה לגופו, אבל באופן כללי, אם את גוררת את המשכנתא הקיימת והחלק הנוסף שאת לוקחת הוא הרבה יותר גדול מהקיים אז ברוב המקרים זה לא שווה כי את “תקועה” רק בבנק אחד והבנק בדרך כלל ינצל את המצב ויעלה את הריביות של התוספת למכשנתא באופן שכבר לא שווה לכם הגרירה.

בנוסף, גרירת משכנתא לקוחת הרבה זמן מעבר ללקיחת משכנתא חדשה,

בכל מקרה לוח הזמנים יהיה שונה בין הבנקים גם לגבי גרירה וגם לגבי משכנתא חדשה,

בהצלחה רבה!

מרים

• חני י

כללי
    חברה
    20/02/2022 ב10:37 am

תודה!

יכולות להגיד בערך כמה זמן אמור לקחת כל אחת מהאופציות כשהיא מוגשת ע”י יועץ משכנתא? (ממוצע של כלל הבנקים, אם אין בעיה מיוחדת)

חודש/חודשיים…

אנחנו חושבים כן לקחת ייעוץ משכנתא כדי לקצר את התהליך.

• רבקה פרלמוטר

נדל"ן והשקעות
      חברה
      20/02/2022 ב10:48 am

חודש בדרך כלל.אבל כדאי להזדרז לתפוס את הריביות העולות ועולות

• סימה

הייטק
    חברה
    20/02/2022 ב7:42 pm

אני עכשיו לקחתי משכנתא, ומה שהיה הכי לי מומלץ זה להחזיר את המשכנתא ולקחת חדשה (נשאר לי 100,000)

ככה לקחתי בבנק שנתן לי את התנאים הטובים ביותר.

ותכלס ההצעה החדשה, היתה יותר טובה מהמשכנתא הישנה.

את יכולה גם לבדוק כמובן מול הבנק הקיים, מה יתנו לך אם את גוררת את המשכנתא, ואז תוכלי לעשות את החישובים…

רק שימי לב, לפי מה שאני יודעת, הריביות עולות בימים אלו, כך שאם את באמת רוצה לעשות משהו, כדי שתנסי להתקדם עם זה.

נ.ב. אני לא יועצת משכנתא…

• חני י

כללי
    חברה
    20/02/2022 ב8:46 pm

תודה!

הריביות עולות ממש עכשיו?

כי גם אם אתחיל תהליך עכשיו, זה יקח בערך חודש עד סוף התהליך, והריביות מן הסתם יעלו עוד עד אז.

• רבקה פרלמוטר

נדל"ן והשקעות
      חברה
      20/02/2022 ב8:58 pm

אפשר להוציא אישור עקרוני ביום.ולשמר לך את הריבית. היום הוצאתי ללקחות ריביות מצויינות אבל היה לא קל

• רייזי vip משכנתאות

כללי
        חברה
        21/02/2022 ב11:01 am

אישור זה באמת לא הבעיה, הבעיה היא ההתמקחות בריביות המטורפות וכל הכבוד שהצלחת…

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן