כל קול קָבַע! – תוצאות הסקר

קדם Forums כתיבה ספרותית כל קול קָבַע! – תוצאות הסקר

• כל קול קָבַע! – תוצאות הסקר

פורסם ע"י רות רוט  הוראה רכזות וחינוך on 19/07/2022 ב12:53 pm

שלום חברות!

אני משתדלת לקיים מה שאני מבטיחה… והבטחתי לפרסם את תוצאות הסקר.

אז קודם כל – תודה! לכל אחת ואחת שענתה! מעבר למשוב (שהיה נחמד לי לקבל…) סייעתן לי ברעיונות ובמידע שיסייע לכולנו להפיק תועלת מקסימלית.

והנה התוצאות:

ממוצע שביעות הרצון מניהול הקבוצה: 6.6 (אשתדל לשפר. בפעם הבאה אני רוצה ממוצע של לפחות 8!)

ממוצע תדירות האתגרים הרצויה: כל שבועיים וחצי. (אשתדל, בל”נ).

ממוצע הנאה מהאתגרים: 7.2 (תודה! מקווה שתמשכנה ליהנות…)

ממוצע – הנאה מקריאת חומרים של חברות: 7.4 (הידד! המשכנה להעלות חומרים מעניינים בלבד!)

ממוצע – הנאה מהעלאת חומרים: 5.9 (התאכזבתי. אבל אני מקווה שביחד נצליח להתגבר על המחסומים ולהגביר את ההנאה, לתועלת כולנו).

מה עוד היה…?

לגבי דיונים נפרדים ליצירות ותגובות – 41% מעדיפות דיון נפרד לכל יצירה, וכנראה שנשמע בקול המיעוט הגדול ביותר.

לגבי נעיצת דיונים – שמינית מהתגובות העדיפו לוותר על נעיצת הדיונים… אבל הרוב כן חושבות שיש טעם לנעוץ. רק שלושה דיונים עברו את מחסום ה-50%: הסיפור השיתופי – 52% רוצות שהוא יינעץ.
    ב-62.5% ‘זכו’ הדיונים של הודעות ממנהלת הקהילה והאתגר העכשווי. וזה מה שבעצם קרה, אם שמתן לב… כי כבר מזמן ראיתי שלשם הכיוון נוטה – וזה מה שימשיך להיות.

לגבי נושאים לדיונים – הנושא ה”חם” ביותר היה השראות וכתיבה בפועל – עם 68%!!! הבא אחריו – סוגי יצירות וסוגות – 56%. אחר כך מדשדשים שאר הנושאים, והנושא המשעמם ביותר היה… קריאת חומרים שחברות מעלות – 20% (אבל זה היה עוד לפני הסיפור של מימי!!! 😉 )
    לקחתי לתשומת ליבי.

הצורך בקהילה נוספת סגורה לא היה מספיק ברור, ולכן לעת עתה נמשיך כפי שזה עתה.

כל הערה והארה נלקחה לתשומת לב, ושוב – תודה לכל אחת שענתה!!!

השאלון נסגר לתשובות נוספות, אבל תמיד אפשר לשלוח לי הודעות באישי או במייל avodarut@gmail.com.

מאחלת המשך הנאה ותועלת

לכולנו!!!

רחל R Y הגיבה לפני 2 שנים, 3 חודשים 3 חברות · 2 תגובות
  • 2 תגובות
  • פנינה ריימונד

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    19/07/2022 ב6:17 pm

אי אי אי מנהלת יקרה שלנו 😉

הרבה מים עברו בנהר מאז הסקר…

נושאים רבים הועלו

חברות חדשות התקבצו ובאו

וסיפורים חדשים שותפו….

כך שיש שיפור רציני בפורום [אני אישית מרגישה בו]

🙂

יישר כח!!

• רחל R Y

כללי
    חברה
    19/07/2022 ב7:11 pm

מסכימה איתך פנינה

אין על קדם!!!!<font color=”rgba(0, 0, 0, 0)” style=””>😁🤓🤠</font>כתיבה ספרותיתתתת!!!!! חחח

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן