בירור דחוף / טכנולוגית הניהול של האברד

קדם Forums טיפול ואימון בירור דחוף / טכנולוגית הניהול של האברד

• בירור דחוף / טכנולוגית הניהול של האברד

פורסם ע"י מירי  כללי on 25/08/2024 ב10:23 am

אם יש כאן מישהי שמכירה את הנושא ויודעת להגיד לי האם מדובר בחומר בעייתי מבחינה השקפתית או לא – יעזור לי מאוד!

נדרשת עכשיו במסגרת העבודה להתייחס לנושא (לא למידה שלו בכלל, אבל כן לתת משוב חיובי על האפקטיביות של השיטה) ומנסה להבין האם זה בסדר או עשוי להיות בעייתי

תודה לעונות!

ריקי ריקי הגיבה לפני 1 חודש, 3 שבועות 2 חברות · 4 תגובות
  • 4 תגובות
  • ריקי ריקי

כללי
    חברה
    25/08/2024 ב12:18 pm

הייתי מציעה לך להתרחק, מדובר באדם שפיתח את כת הסינטולוגיה, לא מכירה את החומר אבל אני הייתי מתרחקת

נחשפת לזה במסגרת לימודי טיפול?

• מירי

כללי
    חברה
    25/08/2024 ב10:37 pm

ממש לא

וגם אין לי שום כוונה ללמוד את / על זה

רק חשוב לי לוודא האם מדובר בחומר שמכיל כפירה או לא

כי אני צריכה לשכנע ביעילות השיטה (לסקרניות – במסגרת השגה על שומת מס… ממש לא רלוונטי לי מה כוללת השיטה, וזה גם לא משהו שהולך להתפרסם לציבור, שעשויה להיות לו השפעה כלשהי)

בכל זאת, מטעמי זהירות, רוצה להבין את הנק’ הזאת

בכל מקרה, בינתיים הפנו אותי ליד לאחים כדי לנסות לקבל מידע בענין

תודה בכל אופן

• ריקי ריקי

כללי
    חברה
    26/08/2024 ב2:22 pm

הסיינטולוגיה הוקמה כ”כנסייה”, בארץ הם מגדירים את עצמם כ”אירגון” מטעמים מובנים

לפי מה שהבנתי, לאותו האברד היתה איזו שהיא השקפת עולם על מהות האדם ועל דברים מאוד מהותיים בחיים, ובהתאם לכך הוא פיתח שיטות בתחומים שונים שמסייעות לאדם להיות “טוב יותר מבחינה רוחנית”, שיטת הניהול שלו פותחה כדי לנהל את הכנסיה הסינטולוגית שהקים.

יש שיטות ניהול הרבה יותר ידועות, והרבה יותר מוכחות ומקובלות, שפותחו ע”י אנשי ניהול מקצועיים או חוקרים מנוסים, אחרי הכול שיטת הניהול של האברד פותחה כחלק ממשנתו הרוחניקית ולא ברור למי היא בדיוק עוזרת. זו שומה למס הכנסה? הלקוח שלך משתמש בשיטה הזו? תיזהרי גם מבחינה מקצועית.

לא יודעת עד כמה את מחוייבת ללקוח, כדאי להתרחק ולשאול רב, תוכלי לפנות גם למוקד של שמורה במבול הם עוזרים בדילמות רוחניות בעבודה.

• ריקי ריקי

כללי
      חברה
      26/08/2024 ב2:33 pm

ואגב, היום כבר ידוע שהסיינטולוגיה היא כת

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן