שאלה מעניינת

קדם Forums טיפול ואימון שאלה מעניינת

• אושרת ישראלי

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    15/01/2024 ב2:40 pm

חס וחלילה ,רחלי

זה עבודה זרה כפשוטו, הן משתמשות ב72 שמות הקודש

ו”המשתמש ב72 שמות הקודש שלא במקום מצווה (מזוזה ותהילים למשל)

סכין הוא בעיניו” (מלשון סכנה)

אין חרדיות שמטפלות בשיטה הרבנים אסרו את לזה לחלוטין!

• טובה הניג

טיפול
    חברה
    16/01/2024 ב11:47 am

להלן תיאור מ’מכלול’ שזה ויקיפדיה שומר מצוות:

תטא הילינג (Theta Healing) היא שיטת ריפוי אלטרנטיבי פסאודו-מדעית המתבססת על הרעיון שלאדם יש שליטה רצונית בגלי מוח מסוג תטא, ובעזרת השליטה הזו ניתן לחזק את הגוף והנפש. את השיטה פיתחה הנטורופתית ויאנה שטיבל שמאז הורשעה במספר סעיפים של הונאה והפרת חוזה בעקבות טענות שקריות בנוגע להיסטוריה הרפואית שלה וליעילות השיטה שפיתחה.<sup>[1]</sup>

<b style=”background-color: var(–bb-content-background-color); font-family: inherit; font-size: inherit; color: var(–bb-body-text-color);”>רקע

השיטה פותחה על ידי הנטורופתית ויאנה סטייבל, שטוענת שהבורא נגלה אליה על ידי תקשור וגילה לה את השיטה, ובעזרתה ריפאה עצמה מסרטן בשנת 1995. בעקבות טענה זו שטיבל הורשעה בהונאה ונאלצה לשלם סכומים גדולים בפיצוים, שכן היא מעולם לא אובחנה בסרטן.<sup>[1]</sup> לטענת סטייבל, בכוחה של השיטה גם לשנות דנ”א<sup>[2]</sup>. ל

• רחל פרידמן

חברה
    חברה
    16/01/2024 ב1:15 pm

אני הבנתי שיש כאלו מטפלות חרדיות

שקבלו הכשרה לטפל בצורה יהודית

עם המלצות של רבנים

• אושרת ישראלי

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    16/01/2024 ב1:22 pm

איך בצורה יהודית?

השיטה מבוססת על תקשור

הדבר הכי גויי שיש, הבעיה היא שהם משתמשים בסמלים יהודים

וזה מבלבל,

• y.y

כללי
    חברה
    16/01/2024 ב1:34 pm

אני מכירה מטפלת חרדית שמורה ויראה מאד שמטפלת בתטא הילינג,

אחרי שערכה ברור יסודי, ונכנסה לרב לשאול, ותארה לו בדיוק את התהליך שעושים.

כמובן שלא מדובר בתטא הילינג המקורי עליו מפורט בויקיפדיה,

אלא משהו בגישה יהודית שמסתמך על מקורות שונים בקבלה, ויש על זה הסכמות של כמה רבנים ידועים,

אני נמנעת מלפרט כאן מה שאני יודעת על זה, כי אמנם אני חקרתי ושמעתי הסברים והבנתי במה מדובר , אבל אני לא מספיק מונחת בתחום כדי להצליח להעביר ולהבהיר את הדברים באופן מדוייק ונכון.

בכל אופן מי שמעוניינת- אפשר לפנות אלי באישי, יש לי פרטים של מי שמלמדת את זה, ואפשר לקבל ממנה מידע ברור ולהבין בדיוק במה מדובר.

בהצלחה

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: zviabarak26@gmail.com

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן